افتتاح حساب در ترکیه

افتتاح حساب در ترکیه سیستم بانکی ترکیه در ده سال گذشته به سرعت توسعه یافته و به سطح برآوردن تمام نیازها و درخواستهای خارجیانی که با ترکیه ارتباط دارند ، رسیده است.  در کنار خدمات مختلف ارائه شده ، بسیاری از خارجیان از ملیت های مختلف ، که شهروندان ترکیه هستند یا فقط در ترکیه زندگی می کنند ، با بانک های مختلف خصوصی ، اسلامی و دولتی در ترکیه کار می کنند.

 مزایای بسیاری از سوی بانک ها به خارجیان در ترکیه ارائه می شود.  پرداخت صورتحساب ها ، دریافت پول از خارج از کشور مانند حقوق بازنشستگی یا در نظر گرفتن نرخ بهره پس انداز که مانند بسیاری از خارجی ها نادیده گرفته می شود ، تنها تعدادی از آنها است.  بسیاری از خارجیان بدون واریز سرمایه خود در ترکیه با سپردن پول خود به حسابهای سپرده های موقت با متوسط ​​نرخ سود 10 درصد زندگی می کنند.

ما بعنوان شرکت ترکیه با ما (turkey-with-us) به همه مشتریانی که ترجیح می دهند در معاملات بانکی در دریافت خدمات شهروندی ترکیه با ما همکاری کنند ، کمک می کنیم تا بتوانند بدون هیچ مشکلی حساب های بانکی خود را باز کنند.  با این حال ، اگر تصمیم بگیرید که این عملیات را به تنهایی انجام دهید ، اطلاعات زیر شما را راهنمایی می کند

فهرست

 چگونه حساب بانکی در ترکیه باز کنیم؟

 چگونه خارجیان بدون اقامت می توانند در ترکیه حساب بانکی باز کنند؟

 بانک های ترکیه چقدر امن هستند؟

 بانکهای محبوب ترکیه برای خارجیان

 بانک یاپی کریدی

 ایزبانک ترکیه

 HSBC

 دنیز بانک

 ضمانت

 AkBank

 بانک های دولتی

افتتاح حساب در ترکیه

 چگونه حساب بانکی در ترکیه باز کنیم؟

مدارکی که هنگام افتتاح حساب بانکی باید همراه داشته باشید عبارتند از:

 گذرنامه (بانک از فتوکپی گذرنامه شما برای ثبت نام استفاده می کند.)

 شماره شناسنامه مالیاتی ترکیه

 سندی که نشانی محل اقامت شما در ترکیه را اثبات می کند (این می تواند به صورت قبض مانند برق یا آب در سه ماه گذشته باشد.)

 توجه: برخی از بانکها فقط برای خارجیانی که به طور دائم در ترکیه زندگی می کنند حساب باز می کنند.

 چگونه می توان شماره شناسایی مالیاتی ترکیه را دریافت کرد؟

 اگر قبلاً ملکی در ترکیه خریداری کرده اید ، باید قبلاً شماره شناسایی مالیاتی ترکیه داشته باشید.  در غیر این صورت ، می توانید بلافاصله با مراجعه به اداره مالیات محلی و درخواست تنها با گذرنامه ، شماره شناسایی مالیاتی دریافت کنید.

 وام مسکن ارائه شده توسط بانک های ترکیه

 برخی از بانک های ترکیه برای تامین مالی مسکن به خارجی ها وام مسکن می دهند.  با این حال ، اگر کمی تحقیق کنید ، خواهید دید که میزان مالیات ناشی از این معامله بسیار زیاد است و یک گزینه سرمایه گذاری مالی هوشمند نیست.  به این ترتیب ، ممکن است با مبلغ مالیاتی که پرداخت می کنید ، یک آپارتمان جدید دیگر خریداری کنید.

 چگونه خارجیان بدون اقامت می توانند در ترکیه حساب بانکی باز کنند؟

 خارجیانی که مجوز اقامت ندارند ، می توانند با   وثیقه 30هزارلیر فقط در بانک زیارت در ترکیه باز کنند.

بانک های ترکیه چقدر امن هستند؟

 به طور طبیعی ، می توان انتظار داشت که هر خارجی نگران این باشد که پول های سپرده شده در حساب بانکی ترکیه چقدر امن است.  در این مرحله مقررات مربوط به   SDIF به اجرا در می آید.  صندوق بیمه سپرده های پس انداز  TMSF   نهاد رسمی دولتی پس انداز و سپرده های بیمه است.

ضمانت ارائه شده توسط صندوق بیمه سپرده پس انداز برای پس اندازهایی که در بانک ها به نمایندگی از اشخاص حقیقی باز می شود ، تا 150000  لیر معتبر است. به همین دلیل ، برخی از خارجی ها تصمیم می گیرند پول خود را به دو یا سه حساب بانکی مختلف تقسیم کنند.  برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید به وب سایت رسمی http://www.tmsf.org.tr/default-en.html مراجعه کنید.

بانکهای محبوب ترکیه برای خارجیان

 بانک یاپی کریدی

دارای بخش بانکداری خرده فروشی به زبان انگلیسی در وب سایت خود است. یاپی کردی چهارمین بانک خصوصی بزرگ ترکیه با  908 شعبه است.

ایزبانک ترکیه

banşbank   “بانک ترکیه برای خارجیان  را  می نامند. وب سایت انگلیسی آنها یک بخش “بانکداری خارج از کشور” جداگانه وجود دارد و شعب که خدمات بانکی را برای خارجیان ارائه می دهند ، ارتباطات یک به یک با نمایندگان انگلیسی زبان ارائه می دهند 

HSBC

  به دلیل داشتن یک بانک بین المللی یکی از محبوب ترین بانک ها در بین خارجیان است.  با این حال ، از آنجا که شعب بین المللی به هم متصل نیستند ، نمی توانید به دفتر کار در ترکیه بروید تا از حساب انگلستان خود سوال کنید.  همچنین یک وب سایت انگلیسی زبان علاوه بر کارکنان انگلیسی زبان در شعب خاصی وجود دارد

دنیز بانک    Denizbank

 به ویژه در بین خارجیانی که می خواهند پول را به حساب پس انداز بهره خود واریز کنند بسیار محبوب است زیرا یکی از بهترین نرخ ها در بازار را ارائه می دهد.  محبوبیت آن توسط کارکنان انگلیسی زبان آن در شعب جداگانه و همچنین وب سایت انگلیسی زبان تقویت می شود

ضمانت

 بانک خصوصی دیگر ، بخش بانکی گارانتی در خارج از کشور ، بر ارائه کلیه خدمات خود به زبان انگلیسی ، از جمله اینترنت ، بانکداری تلفنی ، دستگاههای خودپرداز و انگلیسی زبان در برخی از شعب تمرکز دارد.  گارانتی همچنین یک موسسه وسترن یونیون است.

AkBank

 Akbank  همچنین دارای شعبه های بانکی در خارج از کشور است.  علاوه بر خدمات استاندارد ، برخی از مزایا مانند خدمات مشاوره مالیاتی و کارت مسافرتی  .خارجی  صادر شده  در طول سفر وجود دارد.یکی دیگر از بانکهای  مرتبط  Akbank بانک Western Union است.

افتتاح حساب در ترکیه

بانک های دولتی

 گزینه های دیگر شامل بانک های دولتی

Ziraat ، Public  Foundations

است. در ترکیه چند بانک اسلامی مانند  QNB Finansbank وجود دارد.

موسسه مهاجرتی ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (اقامت و تابعیت ترکیه ) همراهی می کنند مهاجرت آسان به ترکیه با  turkey-with-us
برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به ترکیه روی لینک زیر کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به ترکیه و اقامت ارزان ترکیه هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

یک دیدگاه ارسال کنید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .