فرانچایز در ترکیه

اقامت فرانچایز ترکیه FRANCHISE

فرانچایز ترکیه خدمات کامل اقامت فرانچایز در ترکیه FRANCHISE

جهان روز به روز کوچک و کوچکتر می شود  به دلیل فن آوری و آرزوی مردم برای یک جهان  پیشرفته ، رقابت جهانی، بازار امروز را تغییر داده است ، جهانی شدن مشتریان و نیازهای بازار برای همکاری اقتصادی منطقه ای بیشتر تحت فشار است. ترکیه با ما

حق رای دادن (فرانچایز) روشی موثر و سریع برای ایجاد مشاغل جدید است که به طور قابل توجهی دوره  رکود بازار را کاهش می دهد و کارآفرین باید محصولات و خدمات آزمایش شده را آغاز کند.

مزایای اصلی فرانچایز  توسعه دادن به کسب و کار شما

 کسب و کار خود را با حداقل سرمایه گذاری رشد دهید

نفوذ در بازار و دامنه جغرافیایی را افزایش دهید

هزینه های  اضافی روزانه ، حقوق و دستمزد و هزینه های عملیاتی را کنترل کنید

کاهش هزینه های دفتر مرکزی و دفتری

در مقایسه با روشهای سنتی ، تجارت را با سرمایه کمتر توسعه دهید

به منظور گسترش تجارت ، نیاز به تسلیم حقوق صاحبان سهام یا وام زیاد را کاهش یا حذف کنید

فرانچایز های جدید

برای فرانچایز های جدید تحقیقات بازاریابی فرمول بندی و پالایش مفهوم بخشنامه رسمی Franchise را بررسی کنید طرح اجرای مشاغل را مطالعه کنید پیش نویس اسناد قانونی مورد نیاز قانون یک کتابچه راهنمای عملیاتی تهیه کنید سازوكار كنترل كیفیت را ایجاد كنید كه مشمولین حق امتیاز باید از آن پیروی كنند برای بازاریابی خود برنامه ریزی کنید ساختمان با نام تجاری صفحه وب اختصاص داده شده به تلاش های حق رای دادن را ایجاد کنید برای کمک به فروش حق رای دادن ، مواد بازاریابی تهیه کنید استراتژی فروش حق رای دادن را طراحی کنید فرصت تولید امتیاز خود را برای تولید سرنخ تبلیغ کنید

برای صاحبین مشاغل آینده نگر مزایای فرانچایز بسیار زیاد است زیرا شروع یک کار جدید خطرناک است و بیشتر مطالعات نشان می دهد که بیش از 90٪ در طی 3 سال شکست می خورند. دلیل اصلی بالا بودن میزان شکست این است که دارندگان باید منحنی یادگیری مربوط به فعالیت آن نوع خاص را طی کنند. فرانچایز به طور قابل توجهی این منحنی را کاهش می دهد. قالب تجاری یا روش کار اثبات شده ، ارائه محصول یا خدمتی که فروش موفقیت آمیزی داشته است. آموزش رسمی و آموزش ضمن کار. شناسایی برند، شناخت نام وحق  انتخاب یک سیستم عملکرد یکنواخت را فراهم می کند ، به طوری که مصرف کنندگان کیفیت یکنواخت ، کارآمد و مقرون به صرفه دریافت می کنند. یک سیستم یکنواخت مزایای قدرت خرید انبوه ، شناسایی مارک و وفاداری مشتری ، بهره مندی از قالب تجاری اثبات شده را به همراه دارد. صاحب امتیاز همچنین کمک های مدیریتی را شامل می شود ، از جمله روش های حسابداری ، پرسنل و مدیریت امکانات .و بسیاری از عناصر این طرح ، روشهای عملیاتی استانداردی است که توسط صاحب امتیاز ارائه شده است. دشوارترین قسمت یک کسب و کار جدید ، راه اندازی آن است ، زیرا حتی مدیران باتجربه نیز از دانش راه اندازی یک تجارت جدید بی بهره اند

فرانچایز های موجود

منطقه ترکیه یکی از سریعترین مقاصد franchising است.

این منطقه و به ویژه ترکیه یکی از دوستانه ترین مناطق با پشتیبانی کامل از دولت ، امکانات جذاب و بدون مالیات و زیرساخت های کلاس جهانی است.

قوانین مربوط به مالکیت ، تعداد زیادی از افراد دارای هوش تجاری بالا و یک بازار مصرف کننده که به سمت بالا حرکت می کند و علاقه مردم ترک به گردش، سبک زندگی ایده آل و کالاهای مارک دار ترکیه را به مکانی ایده آل برای فرصت های  کسب و کار کرده است.

برآورد صنعت رشد سالانه این بخش را 27 درصد اعلام می کند که در حال حاضر بیش از 14 میلیارد دلار آمریکا در سراسر منطقه ارزیابی شده است.

ارزیابی انتخاب

استراتژی بازاریابی

کمک حقوقی

ساختمان با نام تجاری

روابط عمومی و تبلیغات – ترکیه با ما

فرانچایز ترکیه

فرانچایز چیست؟ (پارت دوم)

به نظر شما مک دونالد و یا استارباکس چگونه تواسته اند شعبه های بسیار زیادی در سراسر دنیا داشته باشند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم مدل همکاری فرانچایز

در این نوع همکاری شما از یک برند مشهور و شناخته شده مجوز استفاده از نام برندش را خریداری می کنید و شروع به فروختن محصول آن برند می کنید.

فرانچایز نوعی امتیاز است که به فرد حق امتیاز دسترسی به دانش تجاری و حق فروش یک برند تجاری را از سوی صاحب امتیاز برند دریافت میکند. معمولا دریافت کنند فرانچایز در ازای دریافت فرانچایز هزینه های اولیه راه اندازی و صدور مجوز سالانه را به حساب صاحب امتیاز پرداخت میکند. – فرانچایز ترکیه

فرانچایز برای چه کسانی مناسب است؟

این مدل برای کسانی مناسب است که هنوز تجربه کافی در صنعت مورد نظر را ندارند و از طرفی سرمایه زیادی هم برای خرید یا راه اندازی کامل یک کسب و کار در اختیارشان نیست. به این ترتیب شهریت و جایگاه یک برند دیگر میتواند برای شروع کسب و کارشان مفید باشد.

 این روزها فرانچایز و خرید حق امتیاز برند های مختلف در ترکیه نیز بسیار باب شد است. تا به امروز 800 رکیه وجود دارد که شما میتوانید حق امتیاز برند آن را خریداری کنید و در ترکیه کسب  کارتان را راه اندازی کنید.

شناخته شده ترین حوزه های فرانچایز در ترکیه عبارت است از:

رستوران

کافی شاپ

سلامت

آموزش

سرگرمی و تفریحی

شما با خرید فرانچایز و ایجاد کسب و کار در ترکیه می توانید اقامت ترکیه را دریافت کنید.

مزایای فرانچایز برای فرانچایز گیرنده:

*استفاده از یک برند شناخته شده و عدم نیاز به ساختن برند از ابتدا

*استفاده از فرآیند های مدیریتی مشخص و موفق

*شانس بیشتر برای گرفتن وام و اعتبار مالی

*حمایت ار طرف شرکت فرانچایز دهنده

*برگزاری دوره های آموزشی

*کاهش هزینه های تبلیغات

*کاهش ریسک سرمایه گذاری

*سهولت راه اندازی فیزیکی و فراهم آوردن ملزومات، دکوراسیون و پیاده سازی سیستم های مدیریتی

*پشتیبانی فنی و تخصصی توسط فرانچایز دهنده

*ارائه مواد اولیه

*نتایج قابل پیش بینی

راحتی در فرانچایز:

بحث حقوقی، مجوز کار، ثبت شرکت، تجهیز کردن، دکوراسیون، تعمیرات و … را صاحب برند انجام میدهد.

و در نهایت حتی بعد از راه اندازی شمارا رها نمیکند و در تبلیغات و راه اندازی در کنار شماست.

پس مطمئن ترین راه برای کسب و کار در ترکیه فرانچایز است.

شرایط خرید فرانچایز در ترکیه:

برای راه اندازی فرانچایز باید مراحل قانونی طی بشود. اولین مرحله ثبت شرکت است. قبل از انجام هر نوع کسب و کاری در ترکیه باید ثبت شرکت انجام بدهید.

پس از ثبت شرکت و انجام  کار های قانونی طرف قرار داد برای فرنچایز موظف است که تمام آموزشات لازم  را به مدیریت و کار کنان آن بدهد.

تاب آوری فرانچایز در زمان بحران:

جهان در سالی که گذشت بحرانی را پشت سر گذاشت که تاثیرات زیادی بر بدنه کسب و کار ها داشته برخی بیزینس ها در این دوران محکوم به شکست شدند و برخی توانستند سود آور باشند و حتی موفق تر از قبل عمل کنند.

یکی از مزیت های مهم فرانچایز قدرت تاب آوری  فرانچایز در زمان بحران هست. برند هایی که به شیوه فرانچایز توسعه پیدا می کنند این فرصت رو دارند که از حمایت برند مادر و سایر نمایندگی های زیر مجموعه در دوران نوسان اقتصادی و اجتماعی برخوردار بشند.

شاید بشه هر یک از اعضای فرانچایز را به حلقه زنجیر محکمی تشبیه کرد که به هم متصل هستند و همدیگر رو در هیچ شرایطی تنها نمیگذارند.

ده برند اول رستوران و فست فود در جهان:

1-مک دونالدز

2-ساب وی

3-استار باکس

4-وندیز

5-برگر کینگ

6-تاکوبل

7-دانکین دوناتز

8-پیتزا هات

9-چیک فیل ای

10-کی اف سی

موسسه مهاجرتی ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (اقامت فرانچایز ترکیه) همراهی می کنند مهاجرت آسان به ترکیه با  turkey-with-us

برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به ترکیه روی لینک کلیک کنید.

برای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به ترکیه و اقامت ارزان ترکیه هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

یک دیدگاه ارسال کنید